FAQ – Paintball bez tajemnic.

Czy gra w paintball jest bezpieczna?

Zdecydowanie TAK pod warunkiem, że przestrzega się regulaminu i zasad bezpieczeństwa omówionych podczas odprawy BHP. Dodatkowo bezpieczeństwa pilnuje sędzia poruszający się po polu paintball.

Czy boli jak się dostanie?

Kulka, aby mogła się rozbić musi na swojej drodze napotkać opór. Trafienie czasami potrafi zaboleć zwłaszcza w odsłonięte części ciała, lecz stały dopływ adrenaliny podczas gry powoduje zwiększenie odporności na trafienia.

Czy łatwo zmywa się farba?

Farba, która znajduje się wewnątrz kulki jest żelatyną spożywczą. Jest ona nie szkodliwa i łatwo zmywalna pod bieżącą wodą.

Ile trwa gra?

Czas gry uzależniony jest od ilości pobranych kulek i rozgrywanych scenariuszy. Przy pakiecie podstawowym 200 kulek gra trwa od 1 -1, 5 godz.

Czy kobiety mogą grać?

Jak najbardziej TAK? Piękniejsza pleć jest zwinniejsza i bardziej zacięta w grze nisz panowie. Panie otrzymują dodatkowe ochraniacze klatki piersiowej.

Czy osoby niepełnoletnie mogą brać udział w grze?

Tak pod warunkiem, że dostarcza pisemną zgodę rodziców. Zgoda jest wielokrotnego użytku. WZÓR

Czy gramy w złych warunkach atmosferycznych?

Tak, jeżeli będzie taka wola graczy. Rozgrywaliśmy już rozgrywki w każdych warunkach atmosferycznych.

Nie wiem jak posługiwać się markerem?

Nie martw się obsługa pola wytłumaczy cię jak się to robi na pewno sobie z tym poradzisz.

Nie mam, z kim grać czy mogę się do kogoś podłączyć?

Jeśli masz problem ze zebraniem grupy do gry z kontaktuj się z nami my zapytamy się grup czy nie maja nic przeciwko abyś dołączył do gry. Jeżeli grupa będzie chciała grać tylko w swoim gronie zapraszamy na mitingi paintball gdzie zbieramy wolne elektrony.