Imprezy urodzinowe Paintball

Imprezy urodzinowe Paintball

Zorganizuj niezapomnianą imprezkę urodzinową w stylu paintball. To najlepszy prezent, jaki możesz sprawić swojemu chłopakowi, przyjacielowi, dziecku na jubileusz. Emocje i wrażenia po grze paintball zostają w pamięci na długi czas!

Paintball to dobry pomysł na prezent!

Pewnie nie raz szukałeś pomysłu na prezent urodzinowy dla swojej najbliższej osoby a końcowy efekt nie spełnił twoich oczekiwań. Dla tego mamy dla ciebie świetny pomysł, jakim jest organizacja imprezy urodzinowej paintball. Ta zabawa na długo pozostanie twoim przyjaciołom w pamięci.

Jak zorganizować paintball? To banalnie proste!

Zgłoś się do nas my zajmiemy się całą częścią organizacyjną po twojej stronie zostaje tylko powiadomić gości o imprezie. Jak to zrobić?. Utwórz wydarzenie na portalu społecznościowym, powiadom o nim znajomych i gotowe. Chcesz zaskoczyć przyjaciół i zrobić to tradycyjnej mamy dla ciebie specjalne zaproszenia w stylu militarnym. Wręcz im je a na pewno się pojawią.

Oferta imprezy urodzinowej Paintball.

Przyszykowaliśmy dla was specjalną ofertę imprezy urodzinowej paintball. U nas każdy solenizanta dostaje pakiet za darmo! *. Na terenie pola do paintballu znajduje się wiata imprezowa, stoły z ławkami, grill, miejsce na ognisko z kijkami na kiełbaski, strefa chillout z hamakami, ławkami, leżakami, dmuchanymi pufami, wc i parking dla gości.

*Promocja „Pakiet dla solenizanta gratis” obowiązuje przy grupie min 15 os.