Paintball dla szkół

  • Paintball dla Szkół – doskonały pomysł na wycieczkę szkolną.

    Wyjdź poza schematy! Dostarcz pozytywnych emocji swoim uczniom i daj im Powera na cały rok!

Paintball dla Szkół – pomysł na wycieczkę szkolną.

Zorganizowanie ciekawej wycieczki integracyjnej dla klasy to nie lada wyzwanie?! Skądże znowu! Zabierz swoją klasę na Paintball !. Paintball dla szkół to świetny pomysł na integrację dzieci i młodzieży w czasie roku szkolnego.

Często zdarza ci się szukać pomysłu na wycieczkę szkolną, a standardy wycieczkowe nudzą młodzież? Mamy dla ciebie świetną alternatywę, jaką jest paintball. To wspaniała forma integracji. Rewelacyjny sposób na rozpoczęcie lub zakończenie roku szkolnego. Paintball dla szkół to oferta, która na pewno spodoba się twoim uczniom! A ty, jako nauczyciel, będziesz miał olbrzymią satysfakcję z dobrze wykonanego zadania.

Paintball to świetny sposób na integrację klasy.

Paintball to świetna forma aktywizacji uczniów, dzięki której uczestnicy integrują się poprzez realizację wyznaczonych im celów gry. Zawodnicy dzieleni są na drużyny i aby wygrać, będą musieli współpracować z pozostałymi członkami swojego teamu. Podczas zabawy uczą się pracy w grupie, a także podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych. Dzięki dostarczeniu młodzieży dużej dawki pozytywnych emocji i adrenaliny, spajamy więzi wewnątrz klasowe, uczymy szacunku do przeciwnika i gry fair play.Zapoznaj się ze scenariuszami gry paintball i zobacz, co dla ciebie przyszykowaliśmy.