Wieczory kawalerskie Legnica

Niezapomniany wieczór kawalerski

Szukasz ciekawego pomysłu na niezapomniany wieczór kawalerski dla swojego przyjaciela? Jesteś z Legnicy, Chojnowa, Jawora, Złotoryi lub okolic? Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą „Wieczory Kawalerskie z Paintball”.

Doskonały prezent na wieczór kawalerski.

Paintball to niesamowita gra wyzwalająca w uczestnikach mnóstwo pozytywnej energii i endorfin. To doskonały początek Wieczoru Kawalerskiego/ Panieńskiego, gdzie po zakończonych rozgrywkach można zrelaksować się w naszej Strefie Chillout oraz skosztować pysznego jedzenia prosto z grilla lub ogniska.

Podczas planowania imprezy, nasz zespół jest do waszej dyspozycji. Doradzimy wam, jak zorganizować udany wieczór kawalerski. Podpowiemy, jak napisać ciekawy scenariusz na ten wątkowy wieczór tak, aby sprawić wielka niespodziankę Panu młodemu. Nasze głowy są pełne pomysłów i chętnie się nimi podzielimy!

Przygotowaliśmy specjalną ofertę paintball na wieczór kawalerski / panieński.

Nie musisz martwić się o szczegóły i dopinać wszystko na ostatni guzik. Wystarczy wybrać najbardziej dopasowany do twoich potrzeb kawalerski pakiet paintball, a my zadbamy o detale. Korzystając z naszego doświadczenia w organizacji imprez plenerowych, możesz spać spokojnie i nie zamartwiać się, że coś pójdzie nie po twojej myśli.

Odwiedź nas na facebook-u i dowiedz się więcej.

Paintball wieczór kawalerski
Wieczór kawalerski
  • Pakiet Kawaler
  • 500 kulek/ os. , pełne umundurowanie, marker, maska.
  • Wiata imprezowa wraz ze stołami i ławkami
  • Ognisko
  • Strój Królika dla Pana młodego (specjalnie przyszykowany scenariusz” Polowanie na czerwony Październik”)
  • 200 zł/os.

Ostatnia bitwa twojego przyjaciela

To już ostatnia bitwa Twojego kumpla, ponoć kiedy go zaobrączkują wszytko się zmienia. Bądź z nim w tych ciężkich chwilach i walcz z nim ramie w ramie.

Ja jest Rambo

Kiedy dostaniesz broń do ręki, i poczujesz spust, już wiesz jesteś Rambo. Szybko przypomnisz sobie najlepsze sceny walki z filmów i zrobisz to samo.

Czas się rozerwać

Kiedy kolorowe kulki, solidnie obiją wasze tyłki czas na kolejne męskie atrakcje. Grill lub ognisko połączone z lokalnym piwem przyspieszy gojenie ran.