Dlaczego warto wybrać paintball na organizację imprezy firmowej?

Integracja

Paintball jak mało która gra zespołowa wyzwala tak wiele adrenaliny. Szybkie akcje, wyjątkowe strzały i cudowne ocalenia. Wspólny cel i walka do końca integrują drużynę na długi czas.

Współpraca

Odpowiednio dobrane scenariusze gier wymuszają zaangażowanie całej drużyny. Zespół nabiera nowych umiejętności i umacnia relacje.

Zabawa

Paintball to przede wszystkim świetna zabawa. Pozytywne emocje, śmiech i radość z gry niezaprzeczalnie wpływają pozytywnie na wszystkich uczestników zabawy.

Z doświadczenia wiemy, że organizacja imprezy integracyjnej w formie rozgrywki paintballowej jest doskonałym sposobem na integrację pracowników firmy. Paintball jest grą zespołową, a więc już na samym początku można uznać go za potencjalnie ciekawy element imprez integracyjnych.Paintball jest bardzo bezpieczną konkurencją. Ponieważ jednak należy stosować się do ściśle określonych zasad, przed rozpoczęciem paintballa każda grupa zostaje pokrótce przeszkolona.

Nasz zespół zajmie się wszystkimi sprawami organizacyjnymi transportem, noclegami, wyżywieniem, atrakcjami. Nie musisz się o nic martwic